Listopad 2013

Hm, takže.

22. listopadu 2013 v 21:07 | adeláč |  Různé
Ahoj, takže. Mně se poslední dobou nechce přidávat. Ale prostě nechce, ani nevím proč. Bych se za to chtěla omluvit, ale vážně se mi nechce :D Takže tak.
Chtěla bych oznámit, že se snad můžeme těšit na trailer knihy mojí kamarádky. Kniha pojednává o Milotě, které před rokem zemřela tragicky nejlepší kamarádka, a pak se objeví v těle nějakého kluka. Každopádně, bude celý trailer sama kreslit. ;)
Tak ahoj!!!

Zdroj obrázku: můj druhý výtvor v Paint Tool SAI, tedy originál by me.

Modelky aneb zvedněte si sebevědomí....

8. listopadu 2013 v 14:56 | adeláč |  Různé
Ahoj, dnešní téma je pro mě "Modelky aneb zvedněte si sebevědomí". Víte vy vůbec, že obrázky modelek v časopisech jsou strašně moc upravované? šikovný grafik dokáže úplně z obyčejného člověka udělat krásku. Ale trochu něco dokáže každý...

Takže..

7. listopadu 2013 v 12:53 | adeláč
Ahoj, dneska jsem nešla do školy, protože mám rýbu. V noci jsem měla ucpaný noc, že jsem pomale ani nemohla dýchat, a teď ze mě teče, že jsem posmrkala tunu kapesníků. Z rýmy mě bolí hlava a je to celkově hrůza. Rýma je strašná nemoc. Z rýmy je vám hrozně i jinde - bolí vás hlava, krk, a když kýchnete před tvrdým předmětem, tak se praštíte a hlava vás bolí zase jinde. Zároveň všechny štvete neustálým posmrkáváním, pčikáním a kdo ví čím ještě.
No, takže fakt nemám tvořivou náladu, jak ze zbytku článku asi chápete....
Co jinak? Sledujete taky stardance? Komu fandíte? Podle mě mají všichni talent a jde jim to. Šaty jako vždy honosné, ale už byly i lepší. TAK CO?

Hm

2. listopadu 2013 v 18:01 | adeláč |  Různé

Ahoj, omlouvám se za neaktivitu. Nebyla nálada- čas byl...:D Takže tady je kostým Michelle Trachtenberg na Halloween...nevíte za co šla ? xD
Premeny celebrít: Z krások sú strašidlá (FOTO)

P.S. Doufám, že je to z letoška...:D