Takže, píšu a píšu

8. října 2012 v 18:08 | adeláč |  Různé
Usmívající seTak jsem tady, a otravuji se svými nesmyslnými kecy. Takže kdo se bojí, že to bude dlouhé, může odpadnout už teď. Mně to nevadí. Takže čtěte dál nebo nečtěte, je mi to jedno, ale pokud chcete, tak klidně čtěte to moje plácání, jak už jsem jednou psala. Takže, začínám psát.


Vůbec mě nenapadá, co mám psát. Takže to bude plácání. Já to věděla.
Měla bych začít zjišťovat výklad snů. Tak tady je můj sen z dnešní noci:
Ten začátek si nepamatuji, ale pamatovala jsem si ho nejdřív úplně jasně. myslím, že jsme si s nějakou holkou z naší třídy řekly doborou noc a ona usnula. Potom jsme vyšly se Sárou a s Bárou na temnou ulici. Po chvíli jsme došli do domu, ve kterém holkám nějaký chlápek nabízel bonbony. Já jsem se strašně lekla a tak jsem utíkala...a utíkala..až jsem se octla u nás doma v ložnici. Ostatní pokoje tam nebyly. Na místě, kde je bráškova postel, byla jiná postel, a na ní spala jedna moje kámoška. schovala jsem se za postel, bála jsem se, že za mnou běží ten chlap s bonbonama. pak se otevřely dveře. Přišel dědeček a já vydechla úlevou. Stoupla jsem si a on se zeptal, jak dlouho ta kámoška spí. Řekla jsem mu, že už dost dlouho. Myslím, že tam bylo ještě něco, ale já jsem se vzbudila. Bylo něco kolem šesté, myslím. Pak jsem totiž ještě šla spát, a rodiče mě nechtěli nechat vzhůru. nakonec jsem vstávala v 7:05. Byla jsem pohodě a četla jsem si. Potom jsem šla do školy. Dorazila jsem na minutu přesně. :D
Z toho plyne další věc-snažte se být stále šťastní. Není snad pravda, že na světě se vždycky najde někdo, komu může být hůř než Vám? Tak vidíte. No vždycky to neplatí, ale to byste nečetli tenhle článek, kdyby vám bylo úlně nejhůř. Tak vidíte.:-D
Povinnost volá, tedy učení se. Ptáci! Jejej. Budu se snažit být při tom veselá a optimistická. Teď jsem v pohodě, sice mě trochu bolí hlava, ale to je z počítače, jak cvakám a cvakám. To cvakání mi leze na mozek.
Mozek. To mi připomíná matikářku-copak jste ve školce??? :D
No jo, ale už dost. Jinak, mám pro vás dobrou zprávu. Luna už je nafocená, tak jen přesunout do počítače a dát je sem.
Jé, já jsem celou dobu jen plácala! Ani jeden obrázek! To musím napravit.
Tam jsem i já. Můžete si tipnout. Je to z tábora:-)
Tipujte:-)
Ahoj:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Šavrda Šavrda | Web | 8. října 2012 v 18:39 | Reagovat

Jůůůůů Hello Kitty je úžasná! :-)
Mě se tvé plácání líbí, je vidět, že jsi živel, že se umíš radovat a to je skvělé! Když si čtu článek, tak jsem najednou veselá. :-)
No já moc sny rozebírat neumím, neumím vysvětlit jejich smysl. Ale slyšela jsem, že sny si podvědomě tvoříš ty sama, když spíš tvrdě, tak se ti nezdá vůbec nic a pravý sen trvá jen pár vteřin, mozkem problikne většinou to, co jsi prožila během dne. A ty dlouhé sny si tvoříš ve spánku sama - to je síla co? ;-)
Typuji si, že jsi ta sedící, k nám otočená zády a usmívající. Ale třeba zrovna jsi ta stojící vlevo a nebo ta napravo v kšiltovce! No těžko říci. Každopádně jsi fajn a je jedno jak vypadáš. ;-)

2 Šavrda Šavrda | Web | 8. října 2012 v 18:40 | Reagovat

Joooo a na Lunu se moc moc těším - však víš, že je to moje převelice oblíbená panenka. :-)

3 adeláč adeláč | Web | 8. října 2012 v 18:52 | Reagovat

[2]:Vím,  to vím.

[1]:Mně se ta Kittynka taky líbí, proto jsem ji sem dala ;-)
Živel jsem tady, ale ve škole teda ne. Jak jsem venku ze školy, je to jiné:-D Jsem ráda že tě mé plácání rozveselilo :-)
To o těch snech vím. Věděla jsi, že beze snů by člověk zcvoknul? teda mám dojem.
Ani jedno z toho nejsem já, ale co. Ta vlevo je Míša, moje babička zná tu její.  Tu vpravo si nějak nepamatuji.  Mám blond vlasy, pamatuješ?:-)
Víš, nevím, jaká jsem tady na blogu, a jaká  jsem ve skutečnosti. Ale díky že to říkáš ;-)  :-) Škoda že kromě Sáry a Alči tady na blogu nikoho skutečně neznám. Bylo by zajímavé, kdyby se sjeli všichni blogeři z blogů o..., kdyby úplně všichni, tak by se nikam nevešli :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama